2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Katowice
  7. Księgowość - Bogucice
Dodane 04 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa Katowice

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe V4 Account działające w ramach międzynarodowej grupy doradczej V4 Group poszukuje osoby na stanowisko samodzielna/y księgowa/y do biura w Katowicach.

Opis stanowiska:

• weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów księgowych, kwalifikacja pod względem księgowym i podatkowym

• księgowanie faktur zakupu, w tym faktur kosztowych, importu usług, towarowych, importu towarów, WNT, środków trwałych

• prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji

• rozliczanie kosztów RMK

• księgowanie oraz rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

• potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

• sprawdzanie poprawności zaksięgowanego VAT z rejestrami zakupu i sprzedaży, uzgadnianie plików JPK

• sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT i innych

• uczestniczenie w pracach związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku

• nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych

Wymagania:

• mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne, technikum ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonomia)

• co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowego

• znajomość przepisów o rachunkowości w zakresie prowadzenia pełnej księgowości i przepisów podatkowych

• otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętność współpracy i budowania relacji w zespole

• znajomość języka angielskiego

• mile widziana znajomość programu Optima Insert, Rewizor

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• dużą samodzielność

• bardzo dobre, przyjazne warunki pracy

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• stabilną pracę

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja o przetwarzaniu danych:

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji [ zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 133 poz 883]

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 898671387