2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Tychy
Dodane 29 maja 2024

Samodzielna Księgowa EPO Trans Tychy

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma EPO-Trans Logistic S.A. z siedzibą w Tychach zatrudni pracownika w dziale księgowości

Zakres obowiązków:

- dekretowanie i księgowanie dokumentów

- uzgadnianie sald z kontrahentami

- kontrola rozrachunków z kontrahentami

- aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku

Oczekiwania:

- doświadczenie na stanowisku księgowej na pełnej księgowości min 1 lata

- znajomość przepisów księgowo-rachunkowych i podatkowych

- obsługa programów MS Office

- samodzielność w działaniu, komunikatywność

- umiejętność dobrej organizacji pracy

- znajomość programu księgowego Symfonia będzie dodatkowym atutem

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnią tradycją

- praca stacjonarna od 8 do 16

- przyjazna atmosfera i wsparcie zespołu

- możliwość podniesienia kwalifikacji i ciągłe szkolenia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 920399149