2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Targówek
Dodane 16 maja 2024

samodzielna księgowa do biura rachunkowego- pół etatu

Wynagrodzenie

3 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o Pracę: Samodzielna Księgowa

Lokalizacja: Biuro Rachunkowe-Furmanek, Warszawa ul. Rembielińska 12

Stanowisko: Samodzielna Księgowa

Rodzaj pracy: Pół etatu

Opis stanowiska:

Biuro Rachunkowe -Furmanek poszukuje doświadczonej i samodzielnej księgowej na pół etatu. Kandydat powinien posiadać umiejętności i doświadczenie niezbędne do prowadzenia pełnej księgowości i uproszczonej, a także dobrą znajomość języka angielskiego.

Praca stacjonarnie w biurze, elastyczne godziny pracy. Praca możliwa od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości dla klientów biura

  • Przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT)

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Współpraca z urzędami i instytucjami zewnętrznymi

  • Kontrola i analiza dokumentów księgowych

  • Obsługa programów księgowych i systemów finansowo-księgowych

  • Utrzymywanie relacji z klientami biura

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowej

  • Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność obsługi programów księgowych -Ognik , Tax Machine ( opcjonalnie-nie jest wymogiem); Płatnik-wymagane

  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, b2b na 3 miesiące- po okresie próbnym może być UOP

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu

  • Elastyczne godziny pracy

Jak aplikować:

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Termin nadsyłania aplikacji: 31.05.2024

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym!

Biuro Rachunkowe -Furmanek ul. Rembielińska 12 60*******16 www.furmanek-biuro.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 918793220