2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Włochy
BIZ PARTNER SP. Z O. O.
Dodane 24 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa

Wynagrodzenie

8 500 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

O nas

Biuro Rachunkowe BIZ PARTNER — aktywnie rozwijająca się firma, od 7 lat zajmująca się prowadzeniem biura rachunkowego dla klientów z kapitałem zagranicznym, okazaniem usług prawnych i doradczych, wsparciem w rozwoju zagranicznego biznesu w Polsce na wszystkich etapach prowadzenia działalności.

W pracy Księgowego bezpośrednia komunikacja z klientem jest prawie wykluczona. Kontaktem z klientem lub przekazywaniem niezbędnych informacji zajmuje się Menedżer klienta. Pozwala to Księgowemu skoncentrować się na wykonywaniu ważnej i dokładnej pracy.

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługa klientów biura będących na pełnej księgowości (sp. z o.o.).

Twój zakres obowiązków

  • Praca w Biurze Rachunkowym, polegająca na prowadzeniu pełnej księgowości (większość firm) oraz KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej VAT,

  • sporządzanie deklaracji PIT, CIT,

  • prowadzenie ewidencji rozliczeń międzyokresowych i uzgadnianie ich do księgi głównej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 lata,

  • znajomość programu RAKS SQL lub innego programu księgowego,

  • znajomość przepisów księgowych (UoR, oraz podatkowych VAT, CIT, PIT, PCC),

  • umiejętność pracy pod presją czasu, skrupulatność i sumienność, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilne, atrakcyjne i rosnące wynagrodzenie,

  • samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • bezpośrednie wsparcie Głównej Księgowej i i zespołu,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwój kariery,

  • własny rozbudowany program CRM,

  • zorganizowane procesy księgowania dokumentów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BIZ PARTNER SP. Z O.O. z siedzibą: al. Prymasa Tysiąclecia 83a/133, 01-242 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 909196059