2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Kąty Wrocławskie
Dodane 29 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Peco Group istnieje na niemieckim rynku od 17 lat. Jest europejskim liderem w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Obecnie dynamicznie rozwija się polska filia Peco Poland Sp. z o.o.

W związku z tym, aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Samodzialna księgowa.

Zakres obowiązków:

-sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych

-przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby instytucji finansowych

-obliczanie podatków, sporządzanie deklaracji PIT, CIT, JPK, Intrastat, ZUS, VIU-DO oraz sprawozdań GUS

-kontrola dokumentów pod względem formalnych i rachunkowym

-dekretowanie i księgowanie dokumentów

-współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS, GUS, firma audytorska

-kadry i płace

- kontrola poprawności dokumentacji księgowej

- przygotowywanie raportów i zestawień dla zarządu

Wymagania:

-bardzo dobra znajomość programu Comarch CDN Optima (w tym moduł Handel Plus)

-doświadczenie w rozliczaniu spółki handlowo-produkcyjnej oraz e-commerce

-doświadczenie w rozliczaniu exportu, importu ( w tym zgodnie z art. 33a), WNT, WDT,

-znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- umowę o pracę

- wynagrodzenie zawsze na czas

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- motywacyjny system premiowy

- dostęp do firmowej siłowni

- praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

- możliwość zaparkowania samochodu oraz roweru

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
ID: 915242390