2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 21 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Biuro rachunkowe w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuję Samodzielnej księgowej do swojego biura we Wrocławiu:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg handlowych,

  • Prowadzenie KPiR oraz ryczałtu ewidencjonowanego,

  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych (CIT, PIT, VAT, inne),

  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • Wdrażanie procedur księgowo-podatkowych,

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej,

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość lub pokrewne)

  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej, dokładność,

  • Znajomość programów Ms Office,

  • Znajomość i obsługa programu Comarch ERP Optima - dodatkowy atut,

Oferujemy:

  • Elastyczność formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • Bardzo dobra atmosfera w pracy,

  • Dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum miasta,

  • Elastyczne godziny pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z następującą klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 913478355