2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Tomaszkowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa

Lokalizacja

Tomaszkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi,

  • przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych,

  • przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych PIT, VAT, DFS

  • zamykanie miesięcy pod względem podatkowym i rachunkowym,

  • przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),

  • uzgodnienia i analiza kont księgowych

Wymagania

  • min. 6-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości

  • znajomość MS-Office Excel

  • doskonała organizacja pracy, rzetelność i skrupulatność

  • znajomość księgowania oraz rozliczania transakcji zagranicznych,

  • umiejętność pracy w zespole

  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne (finanse / rachunkowość)

Dodatkowe atuty

  • znajomość programu finansowego PCBiznes

  • umiejętność sporządzania raportowania dla GUS

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość awansu

  • szkolenia

  • nagrody jubileuszowe

  • pakiet medyczny

Lokalizacja

Tomaszkowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Tomaszkowo
ID: 912935903