2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Starogard Gdański
Dodane 15 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Od ponad 32 lat prowadzimy sprzedaż oraz realizację usług regionalnie w województwie pomorskim oraz poprzez e-commerce w całej Polsce. Stałe doskonalenie procesów, organizacji, wzrost efektywności przy jednoczesnej dbałości o właściwe oddziaływanie na środowisko jest podstawą umacniania naszej pozycji na rynku. Jesteśmy laureatem wyróżnienie takich jak Diamenty Forbes’a, Dobra Marka czy Gazele Biznesu. Więcej o nas na www.pestar.com.pl

Miejsce pracy: 83-200 Starogard Gdański, ul. Iwaszkiewicza 15

Twój zakres obowiązków

·         Jako Samodzielna Księgowa w 3-osobowej sekcji - ścisła współpraca z Główną Księgową,

·         Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego,

·         Ewidencja środków trwałych,

·         Analiza rozrachunków z kontrahentami i urzędami, potwierdzenie sald,

·         Analiza poprawności księgowań kont kosztowych i przychodowych,

·         Kontrola i uzgadnianie sald kont księgowych,

·         Aktywny udział przy zamykaniu miesiąca, sporządzaniu zestawień, raportów i sprawozdań finansowych,

·         Pozostałe prace wspierające dział księgowości.

Nasze wymagania

·         Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości,

·         Wykształcenie wyższe,

·         Praca własna wraz z koordynowaniem pracy 3-osobowej sekcji oraz współpraca z innymi działami,

·         Dbałość o terminową realizację zadań Zespołu,

·         Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz Zespołu,

·         Analityczne myślenie, nastawienie na generowanie rozwiązań, systematyczność, podejmowanie inicjatywy,

·         Rozumienie procesów biznesowych i ich ujęcie w systemach IT.

Mile widziane

·         Znajomość i rozwinięte umiejętności w zakresie pakietu MS Office: Outlook, Excel, systemów informatycznych ERP (Insert) Subiekt Nexo, Rewizor Nexo,

·         Znajomość funkcjonowania handlu internetowego,

·         Doświadczenie w rozliczaniu rachunkowym projektów dotacyjnych, dofinansowań.

To oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z sektora MŚP o ugruntowanej pozycji rynkowej,

·         Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy z gratyfikacją za jakość, skuteczność i terminowość.

·         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

·         Szkolenia merytoryczne, udział w konferencjach tematycznych,

·         Pracę w języku polskim,

·         Dofinansowanie do ubezpieczenia, kart MultiSport, paczki świąteczne, imprezy integracyjne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą niniejszego portalu. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pestar Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE RODO”

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Pestar Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy ul. Iwaszkiewicza 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 911932240