2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Kępno
Dodane 18 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • kontrola formalna i rachunkowa dowodów księgowych,

  • księgowanie wyciągów bankowych, także w walucie obcej,

  • księgowanie dokumentów związanych z zakupem środków i wartości niematerialnych i prawnych,

  • prowadzenie ewidencji, środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,

  • znajomość księgowania dokumentów kosztowych i sprzedażowych,

  • znajomość prowadzenia gospodarki magazynowej,

  • znajomość księgowania list płac,

  • sporządzanie deklaracji INTRASTAT oraz sprawozdań na potrzeby GUS;

  • umiejętność rozliczania wynagrodzeń oraz zasad dotyczących umów zleceń,

  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz podatku dochodowego od osób prawnych,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w księgowości min. 2 lata;

  • znajomość programu ERP Optima;

  • znajomość rozliczeń kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atutem;

  • rzetelność i punktualność w realizacji celów;

  • umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy

  • Pracę w stabilnym dziale księgowo kadrowym, w przyjaznej atmosferze;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kwalifikacji;

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

Zainteresowane osoby, spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie swojego CV przez portal olx.

Miejsce pracy: Stradomia Wierzchnia

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 902570347