2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Psie Pole
Dodane 26 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Web INnovative Software Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Rozwiązania i portale skierowane są do przedsiębiorców jak i specjalistów z rynku prawnego, finansów, podatków, księgowości, HR. Skupiamy się na dostarczaniu najwyższej jakości informacji cyfrowej w modelu dystrybucyjnym SaaS. Więcej na stroniewins.pl

W związku z aktywnym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i dynamicznych kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie księgowości spółek grupy WINS - współpraca z Głównym Księgowym

  • sporządzanie deklaracji, sprawozdań podatkowych i finansowych do instytucji państwowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe

  • samodzielność, sumienność, dokładność

  • pełne zaangażowanie w pracę

  • gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze wiedzy podatkowej, rachunkowości i prawa gospodarczego

  • dobra organizacja pracy, terminowość

  • umiejętność pracy w zespole

  • otwartość na nowe zadania

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nowoczesnych technologii

  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie

  • budowanie pozycji eksperta w mediach branżowych

  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju

  • wsparcie w realizacji własnych pomysłów

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz! znajdujący się na dole ogłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przesłanych CV nie zwracamy.

Aplikując na niniejsze stanowisko zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Web INnovative Software sp. z o.o. z siedzibą ul. B. Krzywoustego 105/21, 51-166 Wrocław (dalej jako administrator). Administrator będzie przetwarzał Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz wins.pl-polityka-prywatnosci

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 876373961