2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łowicz
Dodane 17 maja 2024

Samodzielna Księgowa

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma HALLSTER SERWIS z Łowicza, zajmująca się serwisem wymienników ciepła, poszukuje pracownika na stanowisko SAMODZIELNA KSIĘGOWA.

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości przedsiębiorstw, zgodnie z aktualnymi przepisami podatkowymi i ustawą o rachunkowości,

  • przygotowywanie raportów finansowych, takich jak bilans, rachunek zysków i strat, w celu zapewnienia przejrzystości finansowej przedsiębiorstwa,

  • współpracę z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak GUS, ZUS czy US, aby zapewnić poprawność i terminowość wszelkich formalności i deklaracji,

  • księgowanie dokumentacji dotyczącej obrotu krajowego,

  • księgowanie dokumentacji dotyczącej obrotu zagranicznego UE i spoza UE,

  • sporządzanie deklaracji i rozliczanie VAT, JPK, CIT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości, mile widziane dodatkowe szkolenia,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnej Księgowej - warunek konieczny,

  • znajomość regulacji prawnych w zakresie CIT, VAT – rozliczanie VAT, JPK,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • samodzielność, umiejętność szybkiego uczenia się, gotowość i otwartość do zmian w wykonywanych czynnościach,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia i doświadczenia,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • medicover sport,

  • pracę w zgranym zespole,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz i wysłanie CV.

Więcej informacji o firmie na stronie: www.hallster.pl

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 874414329