2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Czyżyny
Dodane 21 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lockus Sp z o.o. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej yarrl ( do niedawna Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A.),w której spółką dominującą jest yarrl S.A.Oferujemy nowoczesne rozwiązania do obsługi Klienta, w tym zaawansowane systemy integrujące różne kanały i narzędzia analityczne.

Aktualnie szukamy Samodzielnej Księgowej - zachęcamy do aplikowania

Zakres obowiązków

· księgowanie faktur zakupu i innych dokumentów kosztowych, rozliczanie różnic

kursowych,

· prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych,

· prowadzenie ewidencji rozrachunków, uzgadnianie rozrachunków, potwierdzanie sald

z kontrahentami,

· wprowadzanie przelewów bankowych,

· weryfikacja dokumentów zakupu pod względem formalnym i rachunkowym,

· współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS),

· sporządzanie raportów związanych z zamknięciem miesiąca,

· współpraca z innymi działami.

Wymagania

· wykształcenie wyższe lub średnie,

· co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

· umiejętności zastosowania w praktyce zagadnień ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych w spółkach akcyjnych i w spółkach z ograniczona odpowiedzialnością,

· umiejętność sporządzania raportowania dla GUS,

· znajomość programu Symfonia - wymagane

· znajomość Word, Excel,

· znajomość księgowania oraz rozliczania transakcji zagranicznych,

· znajomość Saldeo Smart – mile widziane,

· samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

· zdolności analityczne.

Oferujemy

· umowę o pracę,

· atrakcyjne wynagrodzenie,

· pracę w dobrze zlokalizowanym biurze,

· pomoc i wsparcie na każdym etapie,

Wyślij do nas swoje CV !

Wysyłając nam swoje dokumenty aplikacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Lockus sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, a wykraczających poza zakres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji (w tym wymagany Kodeksem pracy). W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 886017802