2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Jarocin
Dodane 13 maja 2024

Główna księgowa

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy P11 Group sp.z o.o.sp.k. poszukujemy osoby na stanowisko samodzielnej księgowej.

Zakres obowiązków

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami,

  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami (np. US, ZUS, GUS).

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe, lub wyższe

  • min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w księgowości,

  • znajomość przepisów ustawy o pdof, pdop oraz ustawy o rachunkowości,

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z prawem pracy i ubezpieczeniami społecznymi,

  • znajomość obsługi komputera w tym programów księgowych i Excel

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • sumienność i dokładność,

  • chęć nauki i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie przepisów podatkowych i prawa pracy.

Mile widziane

  • znajomość programu Comarch

  • znajomość programu Płatnik

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijają się firmie

  • umowę o pracę na pełny etat

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego

  • rozwój zawodowy

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 885648423