2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Bemowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa

Wynagrodzenie

2 500 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Firma budowlana zatrudni księgową

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg handlowych wraz z przygotowaniem sprawozdań finansowych w programie WF-FAKIR
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych w zakresie podatków dochodowych CIT, PIT oraz VAT,
  • weryfikacja i uzgadnianie sald
  • sporządzenie listy płac (10 pracowników) oraz deklaracji do ZUS

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w księgowości,
  • znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych (CIT, VAT),
  • dobra organizacja pracy, rzetelność i zaangażowanie w powierzone zadania,

Możliwa praca zdalna

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 649822075