2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Nowy Sącz
Dodane 22 maja 2024

Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

* kontrola, dekretacja oraz wprowadzanie dokumentów finansowo -

księgowych,

* prowadzenie i uzgadnianie rejestrów VAT,

* sporządzanie deklaracji podatkowych i statystycznych,

* kontrola i uzgadnianie kont wynikowych i bilansowych,

* sporządzanie przelewów bankowych,

* uzgadnianie sald oraz bieżący kontakt z kontrahentami,

* sporządzanie analiz dla potrzeb Zarządu.

Oczekujemy:

* wykształcenie wyższe kierunkowe

* doświadczenie minimum 2 rok w dziale księgowości

* znajomość zasad księgowości i przepisów podatkowych

* wymagana znajomość programów księgowych (Symfonia)

* dobra znajomość pakietu MS Office

* umiejętność organizowania pracy własnej, samodzielność i

odpowiedzialność,

* dokładność i rzetelność w sporządzaniu dokumentacji, staranność w

działaniu,

* wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, dyskrecja

Oferujemy :

* Pracę w młodym dynamicznym zespole

* Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń

* Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

* Atrakcyjny system wynagrodzenia

Dodatkowe informacje:

* Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV

* Oferty proszę składać na adres rekrutacja[at]ramex.pl

* Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie

moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb

niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29

sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.

926, ze zm.)"

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 920062330