2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Koszyce Małe
Dodane 13 maja 2024

Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Koszyce Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Witam,

zatrudnię na stanowisko Samodzielna księgowa.

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Rejestrowanie faktur sprzedaży i rozliczanie rozrachunków

  • Sporządzenie deklaracji JPK_V7M, VAT –UE. Sprawdzanie rejestrów sprzedaży,

  • zakupu. Kontakt z US w sprawie przeksięgowań bieżących korekt.

  • Rejestrowanie wyciągów bankowych

  • Windykacja przeterminowanych należności.

  • Uzgadnianie sald

  • Wprowadzanie i kontrola rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • Sporządzanie deklaracji od środków transportu, deklaracji PCC

  • Księgowanie list płac

  • Prace zlecone przez główną księgową

Wymagania:

  • Znajomość oprogramowania Comarch optima: handel, księgi handlowe, amortyzacja

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

  • Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości

  • Znajomość przepisów podatkowych i prawa podatkowego

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Program wdrożenia na docelowe stanowisko pracy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w zgranym, miłym zespole

Lokalizacja

Koszyce Małe,

Małopolskie

Małopolskie, Koszyce Małe
ID: 918068988