2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Dodane 25 kwietnia 2024

RTV EURO AGD - Prace magazynowe (g. 6:00-10:00/11:00), Łódź

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby do prac magazynowych w godzinach porannych

Miejsce pracy: ul. Rokicińska 211/217, Łódź.

Twoje zadania:

· Załadunek i rozładunek towarów,

· Odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie,

· Skanowanie towaru,

· Bieżące prace magazynowe.

Od Ciebie oczekujemy:

· Braku przeciwwskazań do pracy fizycznej,

· Gotowości do pracy w godz. 6:00-10:00/11:00,

· Zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków.

Możemy Ci zaoferować:

· Umowę zlecenie ze stałą stawką godzinową lub w późniejszym okresie umowę o pracę na 1/2 etatu.

· Pakiet szkoleniowy na start,

· Ubezpieczenie grupowe,

· Program poleceń - atrakcyjny bonus finansowy nawet do 3000zł,

· Przyjemną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby, prosimy o wypełnienie formularza poprzez przycisk APLIKUJ.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 698112102