2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 28 kwietnia 2024

RTV EURO AGD - Magazynier ds. Reklamacji, Pruszków - wolne weekendy

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyn Centralny i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Oferujemy:

- umowę o pracę na start,

- bezpłatny transport z Warszawy,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji, w tym zdobycia uprawnień na wózki jezdniowe,

- dofinansowanie do karty MultiSport oraz programów sportowych,

- bezpłatną prywatną opiekę medyczną,

- ubezpieczenie na życie,

- program poleceń Pracowników,

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22:00,

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- przyjemną atmosferę w pracy.

Twoje zadania:

- kontrola dostaw przychodzących i wychodzących z magazynu,

- zgłaszanie towaru reklamowanego do serwisów,

- współpraca z firmami kurierskimi,

- katalogowanie towarów (ocena stanu towaru i wykonywanie zdjęć),

- praca przy komputerze.

Nasze oczekiwania:

- umiejętność pracy w zespole,

- uprawnienia na wózki (mile widziane).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 538695007