2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Sokołów
Dodane 20 maja 2024

Rozładunek kontenerów 14:00-18:00 Praca od zaraz

Wynagrodzenie

44 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sokołów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jobo Europe Sp. z o.o., międzynarodowy producent rowerów elektrycznych, zatrudni osoby do pracy przy:

Rozładunku kontenerów

Lokalizacja - Sokołów (pow. pruszkowski), ul. Gromadzka 5, kompleks Magazynów Hillwood

Mamy dla Ciebie:

  • Zatrudnienie: Umowa zlecenie

  • Wynagrodzenie : stawka akordowa: 180 zł brutto/kontener "40"; 90 zł brutto/kontener "20"

  • Godziny pracy:

    • czas rozładunku kontenera 40 - ok. 4h

    • czas rozładunku kontenera 20 - ok. 2h

  • Praca w godzinach: 13:00/14:00-18:00 w zespole 3 - 4 osobowym

  • Zatrudnienie od 23 maja, 3-4 razy w tygodniu

Zadania:

  • Ręczny rozładunek kontenerów

  • Relokacja towaru

Nasze oczekiwania:

  • Dyspozycyjność

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej i dźwigania

  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od 23 maja (praca dorywcza)

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt poprzez portal OLX lub sms na + 73*******62

Lokalizacja

Sokołów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów
ID: 918926298