2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Cigacice
HR ROCKWOOL Polska
Dodane 22 kwietnia 2024

ROCKWOOL Polska CIG - Operator / Operatorka wózka widłowego / Magazyn

Lokalizacja

Cigacice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ROCKWOOL od ponad 80 lat produkuje wełnę skalną w 40 krajach i zatrudnia ponad 12 000 osób na całym świecie. Dołącz do nas i sprawdź, jak łączymy tradycyjne wartości z nowoczesną technologią. Poszukujemy pracowników magazynu - operatorów wózków widłowych.

Miejsce pracy: Cigacice (oferujemy darmowy dowóz do pracy z wybranych miejscowości)

Twoje zadania:

  • będziesz dostarczać na czas odpowiednie produkty na linie produkcyjne,

  • będziesz obsługiwać systemy magazynowe (skaner),

  • będziesz wykonywać załadunki transportów,

  • będziesz przewozić gotowe wyroby między magazynami.

Jakich osób szukamy?

  • posiadających uprawnienia UDT- warunek konieczny,

  • zainteresowanych pracą na dłuższy okres,

  • odpowiedzialnych i sumiennych,

  • gotowych pracować w systemie trzyzmianowym (pon-pt) lub trzyzmianowym czterobrygadowym.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę na pełen etat, bezpośrednio w firmie ROCKWOOL Polska,

  • nieodpłatny dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa, a także z Bojadeł, Konotopu, Swarzynic, Smolna Wielkiego, Głuchowa,

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED wraz z przychodnią zdrowia na terenie fabryki,

  • dofinansowanie do posiłków na terenie zakładu,

  • dofinansowanie do letniego wypoczynku,

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • KLAWOO - Klub Ludzi Aktywnego Wypoczynku - wycieczki dofinansowywane przez pracodawcę.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedziba w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Cigacice,

Lubuskie

Lubuskie, Cigacice
ID: 846438110