2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Ursus
Dodane 24 kwietnia 2024

Rekruter(ka) / Рекрутер(ка) зі знанням української, російської мови.

Wynagrodzenie

4 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim i rosyjskim.

Biuro jest w 05-820 Piastów.

Opis stanowiska.

W związku z intensywnym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osoby która będzie zajmowała się rekrutacja pracowników z Ukrainy.

Zadania:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska produkcyjne i specjalistyczne przy użyciu różnych kanałów;

  • Kompletowanie oraz weryfikacja wstępna dokumentacji dostarczonej przez kandydatów;

  • Tworzenie wewnętrznej bazy Kandydatów;

  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych;

  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby wewnętrzne.

Wymagania stanowiska:

  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych;

  • Doświadczenie w sprzedaży;

  • Doświadczenie w pracy z ludźmi;

  • Dobra znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego;

  • Dobra znajomość obsługi programów Microsoft Office;

  • Umiejętność utrzymywania długofalowych relacji z kandydatami;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Mile widziane prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie przez 1-3 miesiąca, po tym okresie umowa o pracę;

  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja czy premia min. 300 - 500 zł za każdą osobę zrekrutowaną powyżej planu;

  • Wdrożenie w obowiązki i szkolenie;

  • Nezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 863973851