2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Śląskie
  6. Rekrutacja - Katowice
  7. Rekrutacja - Bogucice
Dodane 24 kwietnia 2024

Rekruter zdalny/віддалений рекрутер

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma SERVITUM, która od 2011 roku specjalizuje się w usługach opiekuńczych, zaprasza do dołączenia do zespołu zdalnych rekruterów. Szukamy osób energicznych, odpowiedzialnych oraz z umiejętnością efektywnej organizacji procesów poszukiwania i selekcji kandydatów do pracy na stanowisko Opiekuna osób starszych.

Główne obowiązki:

  • przeprowadzanie poszukiwań i selekcji kandydatów do pracy

  • współpraca z kierownictwem firmy w celu doskonalenia procesów rekrutacyjnych

  • prowadzenie bazy danych kandydatów

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji oraz poszukiwania personelu

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole

  • wysokie umiejętności organizacyjne

  • biegła znajomość języka ukraińskiego

Oferujemy pracę zdalną z elastycznym grafikiem, którą z łatwością można pogodzić z innymi obowiązkami. Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników - im więcej rekrutujesz, tym więcej zarabiasz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem OLX.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 912392186