2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Opolskie
  6. Pozostałe w HR - Opole
Dodane 02 kwietnia 2024

Rekruter z językiem ukraińskim / rosyjskim

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Royal Work w Opolu poszukuje zaangażowanego Rekrutera, który dołączy do naszego zespołu  i pomoże nam w zapewnieniu najwyższej jakości usług dla naszych klientów.

Stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim / rosyjskim.

Opis stanowiska:

  • Identyfikacja, pozyskiwanie i selekcja potencjalnych kandydatów na różne stanowiska pracy w zgodzie z wymaganiami klientów.

  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych i ocena umiejętności, doświadczenia oraz dopasowania kandydatów do konkretnych ofert pracy.

  • Budowanie i utrzymywanie bazy danych kandydatów oraz monitorowanie dostępnych zasobów na rynku pracy.

  • Aktywne wykorzystywanie różnych źródeł rekrutacyjnych, w tym mediów społecznościowych, platform rekrutacyjnych, sieci branżowych itp.

  • Współpraca z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb rekrutacyjnych i dostarczenia najbardziej odpowiednich kandydatów.

  • Zapewnienie pozytywnego i profesjonalnego doświadczenia kandydatom na każdym etapie procesu rekrutacyjnego.

  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat trendów rynkowych i zmian w dziedzinie rekrutacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej jako rekruter jest mile widziane.

  • Dobrej znajomości języka ukraińskiego lub rosyjskiego, a także polskiego w mowie i piśmie.

  • Znajomość różnych technik rekrutacyjnych, w tym poszukiwania kandydatów na platformach internetowych.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność prowadzenia skutecznych rozmów kwalifikacyjnych.

  • Kreatywność i innowacyjność w pozyskiwaniu kandydatów.

  • Praktycznej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia + premie.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się agencji pracy.

  • Pyszną kawę bez ograniczeń.

  • Niezbędne narzędzia do pracy (Laptop, telefon).

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole w biurze w centrum Opola z pięknym widokiem na miasto.

  • Szkolenia rozwojowe.

    Prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą RODO na adres e-mail lub przez OLX’a.

Wszystkie aplikacje zostaną potraktowane poufnie, a jedynie wybrane osoby zostaną poinformowane o wynikach rekrutacji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 849804316