2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Ochota
HR ARTTIME
Dodane 14 czerwca 2024

Rekruter z językiem ukraińskim – bez doświadczenia

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Rekruter z językiem ukraińskim – bez doświadczenia / Рекрутер зі Знанням Української Мови - Без Досвіду  - Українською мовою вказано нижче

Marzysz o karierze w rekrutacji lub masz już pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta? Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa Ochota

Oferujemy:

·       Kompleksowe szkolenie od podstaw

·       Podstawa + atrakcyjne premie

·       Elastyczny grafik

·       Umowa o pracę po okresie próbnym

·       Laptop, telefon, budżet na reklamę, wsparcie graficzne

·       Karta Multisport, dofinansowanie nauki języka angielskiego

·       Praca stacjonarna

·       Możliwość awansu

Twoje Zadania:

·       Poszukiwanie kandydatów na stanowiska niższego szczebla

·       Tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych

·       Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych

·       Wstępna weryfikacja dokumentów

·       Poszukiwanie nowych źródeł rekrutacji

·       Przygotowywanie zestawień i raportów

Wymagania:

·       Doświadczenie w pracy z ludźmi (mile widziane w sprzedaży/obsłudze klienta)

·       Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego

·       Komunikatywna znajomość języka polskiego

·       Obsługa MS Office

·       Pozytywne, proaktywne nastawienie

·       Chęć rozwoju i otwartość na wyzwania

·       Motywacja do osiągania celów

Jak Aplikować:

Prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ArtTime Outsourcing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922).”

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę! Aplikuj teraz!

Рекрутер зі Знанням Української Мови - Без Досвіду

Мрієш про кар'єру в рекрутингу або вже маєш перший досвід у роботі з клієнтами? Приєднуйся до нас!

Місце роботи: Варшава Охота

Ми пропонуємо:

·       Комплексне навчання з нуля

·       Основна зарплата + привабливі премії

·       Гнучкий графік

·       Трудовий договір після випробувального терміну

·       Ноутбук, телефон, бюджет на рекламу, графічна підтримка

·       Карта Multisport,

Фінансування на вивчення англійської мови

·       Офісна робота

·       Можливість кар'єрного росту

Ваші завдання:

·       Пошук кандидатів на посади нижчої ланки

·       Створення оголошень про роботу

·       Проведення співбесід

·       Первинна перевірка документів

·       Пошук нових джерел рекрутингу

·       Підготовка звітів та зведень

Вимоги:

·       Досвід роботи з людьми (бажано у сфері продажів/обслуговування клієнтів)

·       Дуже добре знання української та російської мов

·       Комунікативне знання польської мови

·       Володіння MS Office

·       Позитивний, проактивний підхід

·       Бажання розвиватися та відкритість до викликів

·       Мотивація до досягнення цілей

Як подати заявку:

Будь ласка, надсилайте резюме електронною поштою. Ми зв'яжемося лише з вибраними кандидатами.

У резюме, будь ласка, вкажіть наступну заяву:

„Я даю згоду на обробку персональних даних, зазначених у документах, надісланих у відповідь на оголошення про роботу, необхідних для реалізації процесу рекрутингу, проведеного компанією ArtTime Outsourcing Sp. z o.o. з місцезнаходженням у Варшаві відповідно до Закону від 29 серпня 1997 року про захист персональних даних (Dz.U. з 2016 р., поз. 922).”

Приєднуйся до нас та розвивай свою кар'єру! Подай заявку зараз!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 920600464