2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Lubelskie
  6. Rekrutacja - Lublin
Dodane 13 maja 2024

Rekruter z językiem ukraińskim,5-9tys.

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Full Job (nr certyfikatu 13243) poszukuje do swojej siedziby osób do pracy jako:

Rekruter z językiem ukraińskim

Miejsce pracy: Lublin, ul.Chopina

Zadania:

-pozyskiwanie pracowników,ze wschodu

-prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,

-monitorowanie rynku pracy,

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

-oczekujemy wiedzy jak pozyskiwać kandydatów,

Wymagania:

- znajomość języka ukraińskiego /rosyjskiego,

  • doświadczenie w rekrutacji,

  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej

- dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office),w tym programy do prostych grafik typu Canva.

-umiejętność pracy pod presją czasu,

-doskonała organizacja pracy,

-orientacja na rozwój i samodoskonalenie,

-poczucie humoru, otwartość, komunikatywność,

Oferujemy:

-pracę od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00,

-pracę na samodzielnym stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych,

-atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + premia),

-niezbędne narzędzia pracy,

-kartę Multisport,

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918036206