2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Małopolskie
  6. Rekrutacja - Kraków
  7. Rekrutacja - Stare Miasto
Dodane 03 kwietnia 2024

Rekruter z j.ukraińskim w agencji pracy | DOBRZE PŁACIMY | РАБОТА

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Witam Cię! :)

Na początku opowiem Ci krótko, gdzie trafiłeś/aś. Jesteśmy dziś kilkunastoosobowym zespołem PartWork. Na co dzień spotykamy się w naszym krakowskim biurze. Dworzec jest za rogiem, więc dojazd mamy bezproblemowy (ul. Szlak 50, Kraków). Czasami pracujemy też z domu.

Każdy i każda z nas jest odpowiedzialny za swoje indywidualne zadania. Aktualnie mamy sporo do zrobienia w rekrutacji, o czym poniżej piszę do Ciebie w części „Zadania”. Praca jest ciężka, czasem ponad normę, a jej pozytywne efekty odczujesz finansowo.  Stanowisko już na Ciebie czeka: tiny.pl/r1qbz

Jako agencja pracy, od 2016 roku co dzień dajemy zatrudnienie setkom sprawdzonych pracowników, najczęściej produkcyjnych, delegując ich do naszych klientów, w branżach automotive, FMCG, logistycznej i paru innych. Ci pracownicy są cudzoziemcami, więc uzyskujemy dla nich też wszystkie zezwolenia na pracę i pobyt. Pracowników zatrudniamy głównie z Ukrainy, więc język ukraiński/rosyjski jest na porządku dziennym.

W najbliższej przyszłości chcemy zwielokrotnić tą skalę. Z tego powodu poszukujemy kolejnych członków teamu, którzy dołączą do nas na tej drodze. Trafiłeś/aś teraz na szansę uczestniczenia w budowaniu czegoś znaczącego. Możesz dołączyć. Możesz przewijać kolejne ogłoszenia.

Tutaj to tyle o rekrutacji, za którą będziesz odpowiadać, więcej opowiem Ci osobiście.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, samodzielną i szukającą pracy na długi czas, zapraszam do udziału w rekrutacji.

A teraz chwilę formalnie, Twoje przyszłe stanowisko pracy to:

Specjalista ds Rekrutacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa + premie

  • Wynagrodzenie rynkowe w zależności od Twojego doświadczenia

  • Duże możliwości rozwoju i awansu

  • Szkolenia branżowe

  • Praca w zgranym zespole o dużej wiedzy praktycznej i doświadczeniu

  • Możliwość pracy hybrydowej (po okresie próbnym)

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę

  • Biuro w centrum Krakowa (ul. Szlak 50, Kraków)

Zadania:

  • Rozmowy z kandydatami telefoniczne i poprzez komunikator

  • Podstawowa weryfikacja dokumentacji pobytowych kandydatów

  • Koordynacja kandydata w drodze do biura agencji i do miejsca pracy

  • Kontakt z Klientami agencji w sprawach: terminów zatrudnienia, urlopów i nagłych nieobecności pracowników tymczasowych

  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń w social media i na stronie www

Wymagania:

  • Doświadczenie w rekrutacji lub sprzedaży

  • Umiejętności negocjacji

  • Samodzielność i dokładność

  • Znajomość języka polskiego oraz rosyjskiego lub ukraińskiego

  • Komunikacja z Klientami firmy w formie oficjalnych wiadomości email

  • Mile widziana znajomość: przepisów dotyczących zatrudnienia cudzoziemców

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal OLX

Przesyłając swoją aplikację, proszę o załączenie:

  • CV ze zdjęciem

  • Informacji o oczekiwaniach finansowych

  • Informacji o posiadaniu (lub nie) statusu studenta

  • Mile widziany list motywacyjny

Czekamy na Ciebie!

sam/a zobacz: tiny.pl/r1qbz

Proszę o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Klauzula rodo dostępna na stronie: www.part-work.pl/rodo

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 867318356