2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Lubuskie
  6. Rekrutacja - Zielona Góra
Dodane 25 kwietnia 2024

Rekruter w firmie budowlanej

Wynagrodzenie

4 800 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kanus Sp. z o.o. specjalizująca się w budownictwie przemysłowym i rolniczym poszukuje kandydata na stanowisko REKRUTER

MIEJSCE PRACY: Zielona Góra

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na stanowisku rekrutera

- prawo jazdy kategorii „B”

- komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

- znajomości oprogramowania MS Office

- wysokiej motywacji do pracy, dobrej organizacji i samodzielności

- odpowiedzialności za powierzone zadania i zdecydowania w działaniu

- gotowości do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski, celem przeprowadzania    rozmów rekrutacyjnych i negocjacji z potencjalnymi kandydatami

- stałe monitorowanie trendów rynkowych i zmian w dziedzinie rekrutacji

- znajomość branży budowlanej mile widziane

Zakres zadań:

- aktywne poszukiwanie pracowników budowlanych, brygad budowlanych, majstrów oraz montażystów

- kompleksowe przeprowadzanie procesów rekrutacji i selekcji

- redagowanie i publikowanie ogłoszeń

- tworzenie bazy kandydatów

- współpraca z pozostałymi działami firmy

- poszukiwanie szybkich i efektywnych sposobów na dotarcie do kandydatów

- koordynowanie zapotrzebowania pracowników/brygad na budowach

Co oferujemy:

- pracę od pon.-pt. w godzinach 8-16

- atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa + premia uzależniona od efektów

- samochód służbowy dostępny podczas wykonywania obowiązków

- niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia

- pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 914436039