2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Dolnośląskie
  6. Rekrutacja - Ujów
Dodane 28 maja 2024

Rekruter, Specjalista ds. rekrutacji obcokrajowców / People hunter

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ujów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy zmotywowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za pozyskanie pracowników sezonowych dla naszej firmy.

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja pracowników sezonowych (Ukraina, Białoruś, Kazachstan, Uzbekistan, Indie, Nepal)

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • pozyskiwanie kandydatów rosyjskojęzycznych, ukraińskojęzycznych oraz anglojęzycznych,

  • kompleksowa obsługa procesów rekrutacyjnych: tworzenie ofert pracy, publikacja ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów z kandydatami,

  • nadzór nad dokumentacją niezbędną do zatrudniania cudzoziemców,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w rekrutacji – warunek konieczny,

  • znajomość języka angielskiego oraz ukraińskiego /rosyjskiego,

  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w systemie hybrydowym,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Lokalizacja

Ujów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ujów
ID: 920052301