2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Łódzkie
  6. Rekrutacja - Wieluń
Dodane 29 marca 2024

Rekruter Rekruterka z językiem Rosyjskim Angielskim

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji z j. rosyjskim angielskim

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja pracowników z Ukrainy i Azji

  • tłumaczenie, wystawianie ogłoszeń o pracę, dbanie o portale społecznościowe

  • bieżący kontakt z kandydatami

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie projektów rekrutacyjnych i zleceń od Naszych Klientów

Oferujemy:

  • umowę o pracę bądź umowę zlecenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + prowizje od efektów )

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

Wymagamy :

  • znajomości j. rosyjskiego bądź angielskiego w stopniu bardzo dobrym

  • znajomość j. polskiego w stopniu dobrym

  • umiejętności interpersonalne

  • własna inicjatywa i kreatywność

Doświadczenie będzie bardzo mile widziane

Miejsce pracy - Wieluń woj. Łódzkie

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij CV za pomocą portalu olx.pl

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 857125073