2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Mława
Dodane 21 maja 2024

Rekruter pracowników- praca zdalna

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Poszukujemy do Pracy Rekruterów- praca zdalna

Obowiązki:

  • Publikowanie i Redagowanie ogłoszeń o pracę

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne, logistyczne, techniczne.

  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

  • Realizacja założonych celów rekrutacyjnych

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie. - Warunek konieczny

  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji

  • Otwartość i pozytywne nastawienie do innych osób

Ofertujemy:

  • Wynagrodzenie prowizyjne- płatne za każdą zrekrutowaną osobę

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 919804852