2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Opolskie
  6. Rekrutacja - Opole
Dodane 16 kwietnia 2024

Rekruter - praca dorywcza dla studenta

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy: Opole

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne prowizje, za każdego poleconego przez Ciebie pracownika, który przepracuje miesiąc

  • Umowa zlecenie

  • Pracę przy ciekawych projektach

  • Godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb! Studiuj, pracuj i zarabiaj!

Główne zadania:

  • Publikacja ogłoszeń

  • Pozyskiwanie odpowiednich kandydatów z różnych źródeł

  • Prowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych

  • Przekazywanie kontaktu do zainteresowanych kandydatów

Wymagania:

  • Lekkość rozmowy, komunikatywność

  • Wysokie nastawienie do pracy z celem

  • Rozbudowana sieć kontaktów

  • Mile widziane jest doświadczenie w rekrutacji

  • Mile widziana jest znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń 53*******99!

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 912251118