2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztyn
Magda
Dodane 29 kwietnia 2024

Referent ds. gospodarki magazynowej

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dobre Miasto

 Dołącz do nas jeśli:

  • Szukasz firmy, w której możesz pracować na równych i uczciwych warunkach

  • Chcesz być częścią zespołu, na który możesz liczyć w każdych okolicznościach

  • Chcesz się rozwijać i mieć realne szanse awansu

  • Lubisz wyzwania i chcesz aby praca była jednocześnie pasją

 Twoje obowiązki:

  • Wprowadzanie dokumentów magazynowych do systemu ERP

  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji i ruchów magazynowych

  • Kontrola stanów magazynowych, wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności

  • Udział w okresowo przeprowadzanych inwentaryzacjach

  • Dbanie o właściwy obieg i archiwizację dokumentów magazynowych

  • Sporządzanie cyklicznych raportów

  • Współpraca z innymi działami firmy

 Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – mile widziane

  • Umiejętność planowania i organizowania swojej pracy

  • Samodzielność i systematyczność

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy zmianowej

 To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie - umowa o pracę

  • Możliwość finansowania kursów i szkoleń niezbędnych do rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą i umiejętnościami

  • Zdobywanie doświadczeń w dużym zakładzie produkcyjnym

  • Ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację odpowiedzialnych zadań

  • Miłą i otwartą atmosferę pracy

Zostań częścią naszego zespołu i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 903166916