2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wrocław
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 21 maja 2024

Recepcjonistka / Recepcjonista w hostelu.

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakres obowiązków: - obsługa gości hotelu, meldowanie i wymeldowywanie; - wystawianie faktur, przyjmowanie płatności, - reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów, - przyjmowanie rezerwacji, - utrzymanie czystości stanowiska pracy i hostelu. Oczekujemy: - znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie, - umiejętności organizowania czasu pracy, - znajomości programu Excel, - wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności komunikacyjne w nawiązywaniu relacji, - dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym , również w weekendy i święta). W zamian oferujemy: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, • zdobycie ciekawych doświadczeń, • przyjazną atmosferę oraz pracę w zgranym zespole, • elastyczny grafik pracy, dostosowany do zajęć na uczelni.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 920000460