2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wrocław
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 08 kwietnia 2024

Recepcjonistka/recepcjonista nocny/pracownik operacyjny

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

CRH Patio Sp. z o.o. – Hotel Patio

Firma będąca właścicielem hoteli we Wrocławiu: Hotelu Patio *** i Hotelu Duet *** istniejąca na wrocławskim rynku od ponad 15 lat, oferująca atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, zaprasza do współpracy.

Obecnie w związku z rebrandingiem oraz rozszerzeniem działalności do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko Recepcjonista/Pracownik operacyjny.

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalną obsługę klientów indywidualnych i grupowych (procedury check-in i check-out, obsługa pobytowa).

  • wystawianie faktur i rachunków,

  • aktywną sprzedaż oraz przyjmowanie rezerwacji mailowych, telefonicznych etc.,

  • sporządzanie dokumentacji roboczej i dobowej,

  • komunikację ze wszystkimi działami w hotelu,

  • dbałość o wysoki standard obsługi gości,

  • dbałość o pozytywny wizerunek spółki.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku z branży hotelarskiej - mile widziane

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem),

  • wykształcenie minimum średnie (wyższe mile widziane),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • miła aparycja, otwartość, wysoka kultura osobista,

  • samodzielność, doskonała organizacja czasu pracy,

  • swobodna umiejętność posługiwania się programami z pakietu Office (MS Word, MS Excel).

To oferujemy:

  • stałą umowę o pracę

  • system pracy zmianowej 12 h (dzień/noc)

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • przyjazną atmosferę

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Jeśli szukasz stabilnej pracy na dłużej, potrafisz działać w zespole i angażujesz się w powierzone zadania, to właśnie Ciebie szukamy. Nie zwlekaj - wyślij cv i spotkaj się z nami!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 731669354