2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Wilanów
Dodane 04 kwietnia 2024

Recepcjonistka\Kosmetolog 1/2 etatu

Wynagrodzenie

2 000 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Esthemedic

Ul.Syta 126a

www.esthemedic.pl

Naszym priorytetem jest wysoka jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy urządzenia tj.Alma Harmony XL Pro, Icoone Laser 2, Alma SpaDeep, Geneo, Cooltech, Fala akustyczna BTL. W związku z rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku RECEPCJONISTKA\KOSMETOLOG na 1/2 etatu.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym Gabinecie Kosmetologii Estetycznej, na najbardziej zaawansowanych technologiach HI-TECH

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz ciągłe doskonalenie swoich umiejętności

  • z czasem wykonywanie zabiegów na ciało i twarz oraz możliwość zwiększenia czasu pracy oraz wynagrodzenia.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • energiczne i otwarte usposobienie

  • komunikatywność i umiejętność pracy z klientem, a także budowania z nim długofalowych relacji

  • zdolności sprzedażowe

  • dyspozycyjność

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejetność tworzenia materiałów na social media

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji

  • utrzymywanie czystości w całej klinice

  • aktywne prowadzenie social mediów

  • z czasem wykonywanie zabiegów mi. Icoone Laser2.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 852219621