2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wrocław
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 09 kwietnia 2024

Recepcjonistka CENTRUM - elastyczny grafik

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dynamicznie rozwijająca się firma hotelowa poszukuje osób do pracy na stanowisko recepcjonisty.

OFERUJEMY:

  • elastyczny grafik

  • pracę w młodym zespole

  • możliwość rozwoju/awansu po 3 miesiącach

  • płatne szkolenia

  • prowizje od sprzedaży

  • możliwość poznania systemów hotelowych oraz rezerwacyjnych

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • miła aparycja

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność w weekendy

  • dobra organizacja czasu

  • status studenta

OBOWIĄZKI:

  • obsługa telefoniczna/mailowa/bezpośrednia gości hostelowych,

  • wystawianie faktur

  • przyjmowania/zakładanie rezerwacji

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 742032433