2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Staniszów
Dodane 18 kwietnia 2024

Recepcjonista/tka Termy Karkonosze

Lokalizacja

Staniszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Do nowo otwieranego hotelu - Termy Karkonosze, mieszczącego się w Staniszowie poszukujemy na stanowisko: Recepcjonista/ka.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna, rzetelna obsługa gości hotelowych zgodnie z standardami hotelu przyjmowanie rezerwacji oraz meldowanie i wymeldowywanie.

  • Udzielanie informacji na temat usług w hotelu oraz atrakcjach turystycznych

  • Sprawdzanie i utrzymywanie porządku w recepcji oraz na stanowisku pracy

  • Przyjmowanie płatności, zamykanie doby hotelowej, dbanie o odpowiedni obieg dokumentów

  • Dbanie o odpowiednią atmosferę

  • Reprezentowanie i budowanie pozytywnego wizerunku hotelu

  • Współpraca z innymi działami

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • zaangażowanie, punktualność, w wykonywanej pracy;

  • pozytywne nastawienie;

  • znajomość języka angielskiego - wymagana

  • znajomość dodatkowego języka obcego mile widziane

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej - również w porze nocnej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie

  • atrakcyjne warunki współpracy

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w wyjątkowym miejscu oraz fantastyczną atmosferę

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować przez portal olx.pl

Lokalizacja

Staniszów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Staniszów
ID: 912608262