2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Szklarska Poręba
Dodane 18 kwietnia 2024

Recepcjonista/ Recepcjonistka Szklarska Poręba

Lokalizacja

Szklarska Poręba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do nowo otwieranego obiektu Złoty Horyzont Resort w Szklarskiej Porębie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Recepcjonista/ Recepcjonistka.

OPIS STANOWISKA

  • Formalności związane z check-in oraz check-out Gości.

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych.

  • Przyjmowanie rezerwacji indywidualnych.

  • Sporządzanie raportów.

  • Maksymalizacja przychodów obiektu ze sprzedaży pokoi usług dodatkowych.

  • Dbanie o to, aby wszystkie aspekty pobytu Gości były dostarczane na najwyższym poziomie.

  • Współpraca z innymi działami hotelu.

WYMAGANIA

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji z Gościem/Klientem.

  • Elastyczność i pozytywne nastawienie.

  • Zaangażowanie w pracę i dbałość o szczegóły.

  • Umiejętność wczucia się w sytuację Gościa/Klienta i dążenie do znalezienia odpowiedniego rozwiązania, kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

  • Sprawne posługiwanie się narzędziami / systemami IT oraz pakietem Ms Office.

  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Znajomość systemu recepcyjnego Protel będzie dodatkowym atutem.

KORZYŚCI

  • Zapewniamy dostęp do atrakcyjnych benefitów m.in. zniżek pracowniczych oraz voucherów okolicznościowych.

  • Zapewniamy posiłki pracownicze.

  • Zapewniamy bezpłatny wstęp na basen, siłownie, sauny.

  • Umożliwiamy zdobycie premii uznaniowych.

  • Pomagamy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach branżowych.

  • Dajemy możliwość awansu.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na ww. stanowisko prosimy o przesłanie CV.

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Szklarska Poręba,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szklarska Poręba
ID: 881402799