2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wojcieszyce
Dodane 01 maja 2024

Recepcjonista K/M - Kyriad Karkonosze - Louvre Hotels Group

Lokalizacja

Wojcieszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hotel Kyriad Karkonosze w Wojcieszycach, k. Jeleniej Góry,

należący do Louvre Hotels Group, która jest liderem na międzynarodowym rynku hotelowym, z ponad 1 175 hotelami i ponad 100 000 pokoi w 51 krajach. W portfolio posiada 6 marek, od 1 do 5 gwiazdek: Première Classe, Campanile, Kyriad, Tulip Inn, Golden Tulip Royal Tulip. Louvre Hotels Group należy do Jin Jiang International Holding Co. Ltd., jednej z wiodących grup hotelowych i turystycznych w Chinach oraz 5 grupy hotelowej na świecie,

zatrudnia na stanowisko: Recepcjonista K/M

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa Gości w hotelowej recepcji

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości zgodnej z wytycznymi i standardami

  • udzielanie informacji o ofercie hotelu i dostępnych usługach

  • rozliczanie pobytów oraz sporządzanie dokumentów sprzedaży i raportów

  • zapewnienie terminowego przepływu informacji i prawidłowej komunikacji między działami

  • bezpośredni kontakt z gośćmi oraz profesjonalna obsługa spraw związanych z pobytem (meldowanie/ wymeldowanie)

  • obsługa rezerwacji indywidualnych i grupowych

  • wystawianie faktur, przyjmowanie płatności

  • reagowanie na bieżące potrzeby gości

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość na gościa oraz jego potrzeby

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność szybkiego reagowania i znajdywania rozwiązań w stresujących warunkach

  • samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,

  • znajomość pakietu Office (Word, Excel),

  • znajomość języka angielskiego/ niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

  • gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta