2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wrocław
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 08 kwietnia 2024

Recepcjonista (K/M) - hotel Campanile Wroclaw Centrum

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Campanile & Premiere Classe Wrocław Centrum - to obiekt znajdujący się w pobliżu centrum miasta i niedaleko pobliskiego Dworca Głównego. W związku z powiększeniem naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: RECEPCJONISTA

 Zakres obowiązków:

·         bezpośrednia obsługa gości w recepcji hotelowej

·         przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych

·         naliczanie i wystawianie dokumentów sprzedaży

·         zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości w recepcji

·         dbałość o pozytywna atmosferę w zespole

Nasze wymagania:

·         mile widziane doświadczenie w hotelarstwie lub obsłudze klienta

·         umiejętność nawiązywania relacji z gośćmi hotelowymi

·         komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

·         zdolność do szybkiego uczenia się

·         bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·         dyspozycyjność i zaangażowanie

·         pozytywne nastawienie

·         wysoka kultura osobista oraz sumienność

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         prace zmianową (zmiany dzienne, zmiany nocne)

·         możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

·         wspaniałą atmosferę pracy

·         pakiet benefitów przy umowie o pracę po okresie próbnym (prywatna opieka medyczna, dodatek transportowy, posiłek pracowniczy, karta Multisport, zniżki na produkty wszystkich marek firmy, świadczenia socjalne, odzież pracownicza)

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli:

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 910340790