2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Zielona Góra
Dodane 19 kwietnia 2024

Radon - Samodzielna Księgowa

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Radon Sp. z o.o. - firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji stoisk targowych, produkcji mebli i aranżacji wnętrz.

Radon jest częścią większej międzynarodowej grupy z biurami w Berlinie, Las Vegas, Dubaju i New Delhi. Główne biuro oraz zakład produkcyjny Radonu o powierzchni 7000 m2 znajduje się w Zielonej Górze.

Poszukujemy obecnie Samodzielnej księgowej.

Twoje obowiązki:

• nadzór merytoryczny i organizacyjny nad koordynowanymi projektami,

• prowadzenie procesu wdrożenia outsourcingu u klienta,

• sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań GUS i NBP, a także US, ZUS, GUS itp.

• sporządzanie sprawozdań finansowych, prognoz finansowych

• kontakt z urzędami skarbowymi, biegłymi rewidentami i innymi instytucjami publicznymi w zakresie prowadzonych projektów

• prowadzenie pełnej księgowości w firmie produkcyjnej

• sporządzanie zestawień dla celów sprawozdawczych i analitycznych

• monitorowanie i uzgadnianie sald rozliczeń z dostawcami i odbiorcami

• udział w procesie zamknięcia ksiąg rachunkowych – czynności związane z zamknięciem miesiąca i roku obrotowego

• zarządzanie zapasami i planowanie

Nasze oczekiwania:

• posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: rachunkowość, finanse, podatki),

• masz około 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,

• masz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,

• dobrze znasz obowiązujące regulacje prawne z zakresu rachunkowości i podatków,

• posiadasz licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych,

• znasz język angielski w mowie i piśmie na poziomie min. B2,

• pracujesz na programach finansowo-księgowych (głównie Symfonia i inne: Optima, Navision, SAP),

• posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami i umiejętności komunikacyjne,

• doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w firmie produkcyjnej,

• umiejętność pracy w zespole,

• samodzielność, umiejętność organizacji pracy, systematyczność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

• stabilną pracę w międzynarodowej firmie

• stałe godziny pracy

• szkolenie językowe w razie potrzeby

• elastyczny wybór formy zatrudnienia

• niezbędne narzędzia pracy

• możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

Kandydatów prosimy o aplikowanie za pośrednictwem OLX lub kontakt telefoniczny pod podanym numerem telefonu: +48**********68

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 800771681