2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Pomorskie
  6. Manager restauracji - Gdańsk
  7. Manager restauracji - Śródmieście
Dodane 27 maja 2024

Pyra bar Gdańsk zatrudni Menagera

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Poszukujemy osoby na stanowisko Managera do Pyra bar w Gdańsku

Wynagrodzenie 8 tys do 10 tys brutto

Zakres Obowiązków

  • Przygotowywanie ofert dla grup zorganizowanych negocjacje cenowe i obsługa rezerwacji

  • Kontakt z urzędami i działem księgowości

  • Kontakt i negocjacje cenowe z dostawcami oraz dbałość o ciągłość i współpracy i zatowarowanie

  • Opracowywanie grafików pracy obsługi kelnerskiej.

  • Nadzór nad tworzeniem karty menu restauracji.

  • Udział w rekrutacji i szkoleniu nowych pracowników.

  • Utrzymanie wyznaczonych parametrów foodcost

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie na stanowisku Managera Restauracji

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Umiejętności organizacyjne

  • Dyspozycyjność w weekendy i święta

  • Zaangażowanie w bieżącą pracę i dbałość o rozwój firmy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 921172402