2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Złotoryja
Dodane 29 kwietnia 2024

PTB Sp. z o.o zatrudni Młodszy Księgowa/y

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

-sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT. podatków lokalnych

-sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu

-obsługa płatności bankowych

-księgowanie wyciągów bankowych, faktur kosztowych i sprzedażowych oraz innych dokumentów księgowych

-prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji

-analiza i uzgadnianie kont księgowych

-współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS

-obsługa programu Płatnik do sporządzania comiesięcznych raportów do ZUS

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie,

-znajomość programów finansowo-księgowych ( mile widziana znajomość programu ENOVA)

-znajomość przepisów podatkowych,

-znajomość pakietu MS Office (Excel,Word),

-odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę),

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-praca w biurze w Złotoryi,

-szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 644260186