2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 22 kwietnia 2024

Przyszły Manager Sprzedaży - Awansuj w najlepszej firmie

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Witamy Cię serdecznie,

jako firma jesteśmy świadomi, iż nie jest łatwo znaleźć pracę która będzie satysfakcjonująca. Chcemy zaoferować Ci zawód w którym nie zaznasz monotonii i dać Ci doświadczenie, którego nie da żadna inna firma. Jako największy sprzedawca energii i gazu w Europie, chcemy zapewnić Ci pełen pakiet szkoleń, dzięki któremu Twój szklany sufit będzie coraz wyższy. Awanse w naszej firmie również nie są obce, więc to, czego naprawdę od Ciebie oczekujemy to CHĘCI! Jesteśmy wyluzowani i otwarci, więc u nas znajdziesz przyjazną atmosferę i pełną swobodę w pracy. Chcemy, żebyś był sobą i mógł się rozwijać z nami, na co dzień i w swojej karierze.

Uwaga! Zostały tylko 3 miejsca na to stanowisko!

Jakie będą Twoje zadania?

  • udzielanie klientom stosownych informacji i odpowiadanie na ich pytania;

  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji (m.in. umów, raportów);

  • budowanie długoterminowych i pozytywnych relacji z klientami;

Co oferujemy?

  • przede wszystkim STABILNE zatrudnienie;

  • szkolenia które zmienią Twoje życie i podejście do niego;

  • elastyczny czas pracy - możliwość pracy na niepełny etat

  • opiekę indywidualnego Trenera

Czego wymagamy?

  • tak jak wspomnieliśmy, potrzebujemy od Ciebie przede wszystkim CHĘCI oraz MOTYWACJI (a nawet jak się zgubi, to pomożemy Ci ją znaleźć)!

Prosimy o załączenie w swojej aplikacji klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 877659896