2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.
Dodane 01 maja 2024

Przedstawiciel handlowy – Plotery, Media do Druku Cyfrowego

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. istnieje od 1993r. jako czołowy dostawca profesjonalnych rozwiązań w sektorze cyfrowego druku wielkoformatowego.

Do naszego portfolio należą urządzenia i materiały poligraficzne renomowanych producentów oraz produkty sygnowane własną marką o coraz większej rozpoznawalności na całym świecie. Posiadamy także własną, najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną.

W związku z rozwojem naszych struktur, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – Plotery, Media do Druku Cyfrowego, Poligrafia, Reklama

Miejsce pracy: Opole i województwo opolskie

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych,

• realizacja celów sprzedażowych, raportowanie,

• prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych,

• obsługa bieżących zapytań klientów, realizacja zamówień,

• rozpoznawanie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań,

• monitorowanie działań konkurencji,

• budowanie wizerunku firmy na rynku,

• aktywne poszerzanie bazy klientów,

• inicjowanie działań promocyjnych do klientów,

Poszukujemy osoby:

• silnie ukierunkowanej na sukces,

• zmotywowanej do samodzielnej pracy,

• posiadającej doświadczenie i sukcesy w sprzedaży (min. 2 lat ),

• charakteryzującą się wytrwałością w prowadzeniu negocjacji i dążeniem do osiągania wyznaczonych celów,

• z komunikatywną  znajomością jęz. angielskiego,

Co oferujemy:

• samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe,

• ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole,

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• profesjonalne szkolenie produktowe,

• narzędzia niezbędne do pracy w terenie z klientem – telefon, laptop, samochód,

• zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną.

Nasza strona:  www.atrium.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wyrażam   zgodę   na   przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych   do   realizacji   procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie   ochrony   osób   fizycznych   w związku   z   przetwarzaniem   danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu   takich   danych   oraz uchylenia   dyrektywy   95/46/WE(RODO).

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 912459340