2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
Dodane 05 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Hurt Paliw płynnych i gazu

Wynagrodzenie

4 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Firma Oil - Gaz Group Sp. z o.o. poszukuje Handlowca Hurtowego Paliw Płynnych i Gazu

Lokalizacja: Zdziersk

Opis stanowiska: Oil - Gaz Group Sp. z o.o., dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucją paliw płynnych i gazu, poszukuje ambitnego i komunikatywnego Handlowca Hurtowego do pracy w dziale sprzedaży. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie klientów hurtowych oraz rozwijanie współpracy z obecnymi partnerami biznesowymi.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów hurtowych oraz budowanie długoterminowych relacji handlowych.

  • Aktywne negocjowanie warunków handlowych.

  • Opracowywanie i prezentowanie ofert handlowych.

  • Monitorowanie rynku oraz analiza konkurencji.

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu

  • Umiejętności negocjacyjne oraz zdolności interpersonalne.

  • Zorientowanie na realizację celów sprzedażowych.

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

  • Atrakcyjny system wynagradzania oraz premiowy system motywacyjny.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 909674468