2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Wrocław
  6. Prace magazynowe - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

Proste prace magazynowe dla Kobiet

Wynagrodzenie

29 - 58 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma : ANOVI poszukuje Pań do prostych prac magazynowych .

Lokalizacja : Nowa Wieś Wrocławska (zapewniamy transport z Centrum Handlowego Wroclavia)

Zakres obowiązków: - układanie towaru na palecie,stretchowanie ręczne

Oczekujemy:

  • - sumienność i zaangażowanie - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • - dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym (od pon-piątku)

  • - mile widziane osoby uczące się zaocznie

  • uprawnienia na wózki widłowe minimum 3 miesięczne doswiadczenie

  • Oferujemy :

  • - umowę zlecenie z ZUS - stabilne zatrudnienie

  • II zmianowy system pracy

  • - stawka podstawowa

  • 29,00 brutto

  • 43,50 brutto za każdą nadgodzinę

  • 58,00 za soboty (dla osób uczących stawka brutto jest stawka netto)

  • premia do 500 zł

  • szkolenie

  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez firmę po 6 miesiącach

  • - pracę w przyjaznej atmosferze .

  • dla cudzoziemców przygotujemy dokumenty do otrzymania karty pobytu ,oraz zezwolenia na pracę .

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o ochronie danych lub kontakt telefoniczny od pon.-piątku 10.00- 16.00

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 707007494