2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Łódzkie
  6. Social media - Zgierz
Dodane 08 kwietnia 2024

PROSTA Dodatkowa/stała praca zdalna dla KAŻDEGO! Pomagasz i zarabiasz!

Wynagrodzenie

4 300 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zgierz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Poszukujemy Partnerów do współpracy w zakresie Marketing/Reklama/Influencer (bez udostępniania swojego wizerunku w mediach społecznościowych). Osób które nie boją się nowych wyzwań I które mają już dość przeglądania ofert, które są na jedno kopyto.

  • Nie jest to oferta pracy w MLM/AVON/ORIFLAME/TESTER PRODUKTÓW.

  • BEZ INWESTYCJI FINANSOWEJ I PAKIETÓW STARTOWCH

  • BEZ ROZMÓW TELEFONICZNYCH I SPOTKAŃ NA KAMERZE

  • BEZ JEŻDŻENIA PO LUDZIACH. WSZYSTKO ODBYWA SIĘ W 100% ZDALNIE

  • Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 5 lat.

Sposobów na zarabiania online jest wiele. Jedne są lepsze, inne są całkiem złe, jeśli jeszcze nie wiesz, co Cię kręci – z nami będziesz mógł spróbować swoich sił w branży w której inflacja działa na Naszą korzyść!

CO OFERUJEMY:

  • Tygodniówki - pewne wypłaty co tydzień, na konto bankowe

  • Umowę cywilno-prawną

  • Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu, elastyczny czas pracy

  • Pełne wsparcie zespołu 24/7 - pomoc krok po kroku!

  • Profesjonalne szkolenia w trybie online, które wyposażą Cię w niezbędne kompetencje

  • Nie musisz mieć doświadczenia

  • NIE musisz inwestować pieniędzy aby zarabiać

  • Dodatki i premie

  • Niespodziankę na dzień dobry

WYMAGANIA:

  • Pełnoletniość

  • Obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter działania

  • Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu

  • Motywacji do osiągania wysokich wyników

  • 1-3 h dziennie wolnego czasu, który poświecisz na działanie w systemie. 1-3h dziennie można bez problemu rozbijać w czasie poświęcając np. 20 minut o 10 rano, 30 minut o 15 i tak dalej.

ZAROBKI!

  • Na początku około 2600-3400PLN na rękę miesięcznie, pracując po 2/3 godziny dziennie

  • Zarobki wzrastają z każdym miesiącem, wraz ze wzrostem doświadczenia i zaangażowania

  • Wysokie prowizje i „ciepła baza” klientów (czyli takich, którzy są zainteresowani ofertą i czekają na kontakt – co bezpośrednio przekłada się na dobre wyniki sprzedażowe i wysokie prowizje) powodują, że jesteśmy liderem na rynku

  • Podczas szkolenia zarabiasz min 500 zł. Jeżeli po ukończeniu szkolenia uznasz, że jest to zarobek dla Ciebie to dołączysz do Zespołu i zarobisz dużo większe pieniądze co miesiąc (wypłaty na konto bankowe)

Twoje zadania:

  • Promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych i polecanie ich gotowym systemem

  • Nawiązanie kontaktu z potencjalnym klientem

  • Obsługa klienta

  • Tworzenie narzędzi reklamowych, korzystanie z gotowych narzędzi reklamowych oraz obsługa programu na stronie internetowej

Gotowa/y na nową przygodę, solidną dawkę umiejętności i satysfakcjonujące zarobki?

Od kandydatów nie wymagamy CV!

Doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia. Wychodzimy z założenia, że szukamy ludzi, nie CV. Zapewniamy wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji.

Cenimy sobie swobodę i nie owijamy w bawełnę, więc z osobami zainteresowanymi współpracą kontaktujemy się za pośrednictwem Messengera lub WhatsApp.

Jeżeli oferta Cię zainteresowała, to proszę prześlij link bezpośrednio do swojego Messengera, Profilu na Facebooku, bądź namiary na WhatsApp a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Jeżeli ogłoszenie jest wciąż dostępne, to oznacza, że jest aktualne!

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 910166125