2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Podlaskie
  6. Marketing - Białystok
  7. Marketing - Dziesięciny I
Dodane 22 maja 2024

Product Manager - specjalista ds. sprzedaży e-commerce

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Dziesięciny I

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy jesteś osobą, która pasjonuje się e-commerce i chce aktywnie przyczynić się do wzrostu sprzedaży na popularnych platformach takich jak Allegro oraz innych marketplace?

Dołącz do naszego zespołu jako Product Manager!

Obowiązki:

  • Zarządzanie portfolio produktów na platformach e-commerce

  • Zwiększanie sprzedaży poprzez optymalizację ofert i zwiększenie ich widoczności

  • Ciągła analiza wyników sprzedaży i reagowanie na spadki

  • Poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży, kategorii do publikacji ofert

  • Tworzenie nowych ofert sprzedażowych

  • Przygotowywanie wysokiej jakości materiałów reklamowych, w tym zdjęć produktowych, miniatur reklamowych i grafik aranżacyjnych

  • Stałe doskonalenie prezentacji produktów

  • Monitorowanie działań konkurencji i implementacja strategii konkurencyjnych

  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych oraz ich analiza i optymalizacja

  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży i proponowanie usprawnień Praca w modelu - zaplanuj->wykonaj->sprawdź wyniki->zadziałaj

Wymagania

  • [Mile widziane] Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą na platformach e-commerce (Allegro, Empik, sklep itp.)

  • Umiejętność analizy danych sprzedażowych i podejmowania decyzji na ich podstawie

  • Kreatywność i umiejętność tworzenia atrakcyjnych ofert oraz materiałów reklamowych

  • Znajomość narzędzi graficznych do tworzenia i edycji zdjęć produktowych

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i multitasking

  • Samodzielność, inicjatywa i proaktywne podejście do obowiązków

  • [Opcjonalnie] Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami reklamowymi PPC (np Google Ads, Facebook Ads)

  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowę zlecenie lub pracę

  • Pełny etat Jasny zakres obowiązków

  • Realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wprowadzania własnych pomysłów

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Przyjazną atmosferę w pracy, wspierającą rozwój i współpracę

  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia w branży E-Commerce

  • Pracę na jasnych zasadach w siedzibie firmy na terenie Białegostoku

Jeśli jesteś osobą ambitną, zorientowaną na wyniki i chcesz rozwijać się w obszarze e-commerce, napisz do nas.

Kim jesteśmy?

Firma Eklund to prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w handlu detalicznym na popularnych marketplacach. Nasza misja to dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach, przy jednoczesnym zapewnianiu doskonałej obsługi klienta. Nasz zespół składa się z doświadczonych osób, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Pracujemy od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy w Białymstoku. Jeśli chcesz dołączyć do firmy, która stawia na rozwój i satysfakcję klientów

Zapraszamy do aplikowania!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dziesięciny I
ID: 920031191