2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Józefów
  7. Marketing - Kolonia Błota
Dodane 29 kwietnia 2024

Product Development Junior Specialist

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie Product Managera — udział w procesie tworzenia produktów

  •  Udział w procesie tworzenia dokumentacji technicznej produktu

  • Wsparcie przy realizacji działań oraz opracowywanie materiałów marketingowych

  • Ścisła współpraca z działem graficznym (etykiety, packshoty, nadruki), laboratorium, działem sprzedaży oraz podwykonawcami (np. drukarniami)

  • Tworzenie prezentacji multimedialnych

  • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych — drukarniami, biurami tłumaczeń

  • Dbanie o płynną wymianę informacji pomiędzy działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość rynku kosmetycznego oraz śledzenie trendów beauty

  • Kreatywność, poczucie estetyki, umiejętność dostrzegania różnic w doborze barw

  • Wielozadaniowość

  • Dokładność oraz skrupulatność

  • Umiejętność planowania oraz pracy pod presją czasu

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dodatkowy atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Perspektywiczną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Zapewnienie wszelkich narzędzi niezbędnych do realizacji obowiązków służbowych przez pracodawcę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta MultiSport, pakiet medyczny, uczestnictwo w szkoleniach, możliwość uczestnictwa w zajęciach jezykowych)

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błota
ID: 915217325